Статті та публікації "Візьми дитину в свою родину"

Візьми дитину в свою родину: новини

Події

Плануються:
Архів:
Усиновлення


За вказаними критеріями не знайдено подій.
Новини, факти


Перейти до сторінки:
Сортувати:
Всього новин: 155
Повний заголовок Дата публікації


Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

1 червня 2020 р.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.Щаслива мить.

26 травня 2020 р.

Влаштування трьох дітей в родину родичів.«Родина для дитини», «Чужих дітей не буває» - ми дуже часто чуємо ці слова не замислюючись скільки на справді дітей чекають на родину.

21 квітня 2020 р.

«Родина для дитини»Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

3 квітня 2020 р.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Спеціалістами служби у справах дітей виконкому Довгинцівської районної в місті ради постійно проводиться робота стосовно забезпечення найкращих інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме влаштування дітей до сімейних форм виховання.

24 лютого 2020 р.

Велика дружня родина Довгинцівського району поповнилася ще однією  прийомною  сім’єю, а  дитина, позбавлена  батьківського  піклування, знайшла  свою  родину.Родина для дітей.

12 лютого 2020 р.

Влаштування дітей до прийомної родини.Проведення розширеної наради спеціалістів служб у справах дітей виконкомів районних у місті рад та фахівців Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по підведенню підсумків роботи за 2019 рік та плануванню на 2020 рік з питань подолання соціального сирітства та забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї.

7 лютого 2020 р.

 Передача дітей на виховання до прийомної родини.

6 лютого 2020 р.

Малолітні діти знайшли родину, в якій на них чекає батьківська любов та сімейний затишок.22 січня 2020 року виконком Криворізької міської ради вніс зміни до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям та громадянам міста, які беруть на виховання дитину в прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.

4 лютого 2020 р.

Зміни до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям та громадянам міста, які беруть на виховання дитину в прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.Пріоритетними формами влаштування дітей є: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім'ї або дитячі будинки сімейного типу.

21 січня 2020 р.

Пріоритетні форми влаштування дітейПривітання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з новорічними та Різдвяними святами.

9 січня 2020 р.

 Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавленних батьківського піклування.

27 грудня 2019 р.

Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавленних батьківського піклування.Один із напрямків роботи служби у справах дітей є влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання.

12 грудня 2019 р.

Влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання.Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

27 листопада 2019 р.

Тільки в родині щаслива дитина!Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

26 листопада 2019 р.

Соціальний захист дітей-сиріт.
Перейти до сторінки: